УЧЕНИЦЮ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТ. ВІДЗНАЧЕНО СТИПЕНДІЄЮ ГОЛОВИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Сьогодні, 25 лютого 2021 року в приміщенні Палацу культури «Хімік» ПАТ «Сумихімпром» м.Суми відбулась Церемонія вручення першої стипендії голови обласної державної адміністрації.

За словами радниці голови Сумської обласної державної адміністрації Вікторії Медвідь «Це найбільша кількість учнів за останні роки. Приємно, що наша область має таку велику кількість найталановитіших, найобдарованіших дітей. Усі стипендіати – не лише переможці в певній сфері діяльності, а кожен з них має симбіоз і наукових, і спортивних, і навчальних досягнень"

Серед кращих учнів області є і Коваль Богдана, учениця 9 класу Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради, відмінниця навчання, неодноразова переможниця ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін 2019-2020 рр., а також переможниця (І місце) у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії у 2020 році.

Щиро вітаємо стипендіатку і бажаємо активного виявлення лідерських якостей задля особистого всебічного розвитку!