Інклюзія: спільні кроки

Діти з особливими освітніми потребами є повноцінними членами суспільства, від рівня сформованості їх життєвих компетентностей залежить ефективність і безболісність «входження» їх у соціум. Для реалізації  права на освіту  в чотирьох закладах Краснопільської селищної ради впроваджується інклюзивне навчання, яке на сьогоднішній день потребує методичної підтримки.

Згідно плану роботи відділу освіти Краснопільської селищної ради, методичного кабінету відділу освіти 16 січня 2020 року завідувачем методичного кабінету Вірою Бесараб та логопедом комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Краснопільської селищної ради Наталією Теслею надано методичну допомогу  асистентам учителів, класоводам з питання забезпечення інклюзивного навчання в Угроїдській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

У ході роботи відвідано урок української мови  в 2 класі (учитель Дяговець А.І., асистент учителя Фоменко Н.О.) та трудового навчання в 4 класі (учитель Жук І.Д., асистент учителя Дробот Н.Г.), надано рекомендації щодо оптимізації інклюзивного освітнього середовища та ведення документації, обговорено проблемні питання психолого-педагогічного супроводу інклюзивного навчання.