Інтегрований захід «Tea party»

Напередодні Міжнародного дня чаю на англійську чайну вечірку зібралися учні 10 класів Краснопільської гімназії та Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради. Цей незвичайний захід розпочала вчитель біології Наталія Заболотько, вона детально розповіла про історію походження чаю, про користь та цілющі властивості цього чудодійного напою. Під час практичної частини учителі англійської мови Надія Якуба та Людмила Биченко запропонували цікаві вправи, ігри та конкурси. Учні, в свою чергу, розповідали про різні види чаю, про звичаї, традиції та етикет церемонії чаювання.

Прекрасна та дружня атмосфера панувала під час проведення заходу. Учасники отримали позитивні емоції та приємні враження.