Засідання методичного об’єднання учителів фізичної культури «Інноваційні методи навчання на уроках фізичної культури»

Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти Краснопільської селищної ради 27 лютого 2020 року відбулося засідання методичного об’єднання учителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти Краснопільської селищної ради «Інноваційні методи навчання на уроках фізичної культури».

Під час засідання педагоги поділилися досвідом застосування інноваційних методів навчання  під час уроків, обговорили перспективи нових методів, важливість мотивації учнів до занять фізичною культурою. Звернули увагу на основи збереження здоров’я, використання комплексного підходу до формування розумових та фізичних якостей і навичок. Також були підведені підсумки роботи МО за І семестр 2019-2020 н.р. та затверджені пріоритетні  завдання на ІІ семестр.

Завершилося засідання обговоренням актуальних проблем діяльності вчителів фізичної культури та знаходження оптимальних шляхів їх вирішення.