Відбулася нарада керівників закладів освіти з питань організації харчування

В перші дні нового 2020 року у відділі освіти відбулася нарада керівників закладів освіти та відповідальних осіб за організацію харчування учнів та вихованців закладів освіти Краснопільської селищної ради.

Під керівництвом начальника відділу освіти Лариси Дерев'янченко присутні обговорили питання тендерних вимог щодо закупівель продуктів харчування, дотримання санітарно-гігієнічних вимог до продуктів харчування та процесів приготування страв у закладах освіти. На нараді йшлося про необхідності дотримання натуральних норм харчування та забезпечення дітей громади повноцінним, збалансованим харчуванням, максимальне охоплення учнів гарячим харчуванням у закладах освіти.

Присутнім було доведено нормативно-правову базу щодо організації харчування у 2020 році, вимоги щодо безпечності та якості харчування відповідно до вимог системи НАССР. Учасники заходу обговорили можливість впровадження альтернативних форм організації харчування, а саме: мультипрофільне харчування за принципом «шведського» столу, можливість вибору декількох страв, впровадження нових рецептур, які пройшли державну санітарно-епідеміологічну експертизу щодо можливості використання в харчуванні дітей у закладах освіти.

За результатами наради було сформовано рішення та надано відповідні доручення.