ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВИХОВАТЕЛІВ

24 жовтня 2018 року на базі Краснопільського закладу дошкільної освіти  (ясла-садок) № 1 «Малятко» Краснопільської селищної ради відбулося засідання методичного об’єднання вихователів закладів дошкільної освіти громади на тему «Комунікативно – мовленнєвий розвиток дошкільників засобами інноваційних технологій».

Керівник методичного об'єднання Руслана Русінова презентувала систему роботи закладу з комунікативно-мовленнєвого розвитку дошкільників засобами інноваційних технологій та ознайомила педагогів з планом роботи.

Поділилась власним досвідом роботи вихователь Наталія Гура, яка показала інтегроване заняття з дітьми середнього дошкільного віку на тему: «Скриня чарівних казок», з використанням інноваційних методик Н.В. Гавриш "Застосування коректурних таблиць у роботі з дошкільниками" та Л.Б. Фесюкова "Виховання казкою" .Під час занняття діти разом з вихователем уточнили та закріпили знання дітей про українські народні казки (назви та сюжети казок, казкових героїв, повчальну мету). Вчили виконувати творчі завдання: відгадувати казку за загадками, фразами з казок, оцінювати вчинки героїв, змінювати кінцівку знайомої казки, визначати казку за геометричними моделями. Розвивали творчу активність, зв'язне мовлення, пам'ять, мислення, уяву, фантазію. Виховували допитливість, активність, бажання цікавитись казками.

Власним досвідом роботи поділилась також вихователь Тамара Пищик, яка показала заняття з дітьми старшого дошкільного віку з розвитку мовлення на тему: «Ходить тихо осінь в парках і садочках». Під час заняття вихователь розвивала у дітей інтерес до різноманіття світу природи, вчила дітей складати описову розповідь за сюжетною картиною. Виховувала організованість, цікавість до заняття, любов і ціннісне ставлення до природи нашої планети Земля.

У рамках методичного об’єднання практичний – психолог Ірина Чорнощок провела тренінг для вихователів на тему : «Інноваційні технології в закладі освіти ». В ході роботи налаштувала педагогів на постійний пошук креативного в освітньому процесі. Педагоги розширили, поповнили знання щодо педагогічних інновацій, які можуть бути використані в практичній роботі з дошкільниками; підвищили компетентність у спілкуванні, розвивали здатність до ігрової поведінки.

Під час підведення підсумків методичного об’єднання методист методичного кабінету відділу освіти Краснопільської селищної ради Наталія Кузіна відзначила актуальність даної теми на сьогоднішній день та зазначила, що методичне об’єднання проведено на достатньому науковому і методичному рівні.