Засідання методичного об’єднання учителів української мови та літератури у новому навчальному році

З метою підготовки вчителів української мови та літератури до роботи в 2020-2021 навчальному році 15.09.2020 року на базі відділу  освіти Краснопільської селищної ради  відбулося чергове  засідання методичного обєднання.

Сучасний світ з прискореним оновленням знань та цінностей висуває все більш жорсткі вимоги до особистості, її моральної свободи та відповідальності, її здатності самостійно навчатися та адаптуватися до змін, постійно професійно вдосконалюватися.

Як наслідок, постає питання фахової компетентності педагогів, з’являються нові «критерії оцінювання» їх професійності: стійка мотивація пізнання нового, здатність педагогічних працівників до самоосвіти, усвідомлення ними необхідності навчатися впродовж всього професійного життя .

Вирішили спланувати діяльність методичних об’єднань учителів української мови і літератури з урахуванням сучасних вимог, рекомендацій Міністерства освіти і науки України та методиста з української мови та літератури Сумського ОІППО Шерстюк Л.М. щодо вивчення української мови і літератури в закладах загальної середньої освіти, продовжувати навчання педагогів у напрямі опанування інформаційними технологіями та їх ефективного використання в роботі під час карантинних заходів, постійно сприяти саморозвитку та самореалізації учителів-філологів, забезпечувати інноваційну діяльність, спрямовану на розвиток загальної креативності учнів.

На сьогоднішню зустріч були запрошені мудрі наставники, справжні майстри своєї справи, зі стажем педагогічної роботи більше 40 років, сьогодні учителі – пенсіонери: Левченко Галина Олексіївна, учитель Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, та Хрупа Людмила Дмитрівна, учитель Краснопільської гімназії, яка 25 років очолювала міжшкільне методичне обєднання учителів української мови та літератури.

Зі словами щирої шани звернулася до присутніх начальник відділу освіти Краснопільської селищної ради Лариса Деревянченко: «Я хочу подякувати ВАМ за ВАШУ працю, за те, що ви є одними з кращих! І це не просто слова, а це результати ВАШОЇ важкої щоденної роботи. Бажаю зберігати оптимізм і надії, мати здоров'я і терпіння, достаток і щастя