Відділ освіти Краснопільської селищної ради

Обласна школа педагогічної майстерності Людмили Волобуєвої

Майстерність учителя — поняття багатогранне, воно охоплює різні сторони його творчої діяльності: це — глибоке знання свого предмета і вільне володіння ним, це — вміння найефективнішими методами передати свої знання учням, враховуючи рівень їх інтелектуального розвитку, це — вміння сформувати позитивні якості загальнолюдської моралі у своїх учнів, не поранивши душ їхніх, це — вміння бачити в кожній дитині неповторну особистість і вміння передбачати результати своєї праці, це — вміння враховувати суб'єктивні і об'єктивні закономірності і випадкові фактори.

18 лютого 2020 року в Краснопільській гімназії відбулася обласна школа педагогічної майстерності «Використання елементів модульно-розвивального навчання в процесі підготовки до ДПА та ЗНО з математики» учителя математики Волобуєвої Л.М.

З вітальним словом до учасників обласної школи педагогічної майстерності звернулись завідувач методичним кабінетом відділу освіти Краснопільської селищної ради Віра БЕСАРАБ та директор закладу освіти Сергій ЗІНЧЕНКО.

Методист з математики Сумського ОІППО Тетяна СВЄТЛОВА акцентувала увагу присутніх на методичних аспектах діяльності учителя Волобуєвої Л.М. щодо реалізації принципів модульно-розвивального навчання учнів на уроках математики та наголосила на перспективності упровадження її досвіду у практику роботи учителів математики.

 У рамках роботи обласної школи педагогічної майстерності  учитель-методист  Людмила ВОЛОБУЄВА поділилась власним досвідом в процесі підготовки учнів до ДПА та ЗНО з математики, ознайомила колег із різними методами та прийомами розв’язування задач підвищеної складності та задач практичного спрямування. Учасниками заходу були визначені основні напрямки роботи педагога  з підготовки учнів до ЗНО та ДПА.

«Людмила Миколаївна уже з 5 класу, працюючи за модульно-розвивальною системою навчання, формує в учнів уміння бачити й застосовувати математику в повсякденному житті, розуміти зміст і метод математичного моделювання, мати високий рівень математичної грамотності, підвищує рівень мотивації та інтерес до вивчення математики, розвиває такі якості особистості учня, як самостійність і колективізм», зазначила методист методичного кабінету відділу освіти Краснопільської селищної ради Олена ГОРОВА.

За результатами роботи члени обласної школи педагогічної майстерності отримали методичні рекомендації щодо реалізації принципів модульно-розвивального навчання. Колеги відзначили високий професійний рівень Людмили Миколаївни. Захід пройшов у теплій, доброзичливій атмосфері, надихаючи педагогів на нові звершення та здобутки у роботі.« повернутися до списку новин