Засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів 1-х класів

Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти Краснопільської селищної ради 28 листопада 2019 року на базі Осоївського навчально-виховного комплексу  «Загальноосвітня школа   І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Краснопільської селищної ради відбувся семінар- практикум для учителів 1- х класів «Нові підходи до освітнього процесу в умовах Нової української школи».

Метою семінару було ознайомлення учасників з роботою вчителя щодо формування пізнавальних інтересів у навчанні на принципах життєвої компетенції через інтерактивні методи навчання і виховання. У практичній частині семінару учитель Бондар Тетяна Миколаївна презентувала досвід своєї роботи,  провела урок математики в першому класі «Додавання в межах десяти», де продемонструвала  сучасний підхід до організації роботи з дітьми по формуванню логіко-математичних уявлень, використовуючи  інноваційні технології.

Значна увага у даному закладі приділяється розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров’я.  Учитель Трофимович Тетяна Миколаївна провела виховний захід за участі учнів 3 та 4 класу «Будьмо здоровенькі» в рамках проекту «Healthy Schools».

Семінар був змістовним та плідним, що надало вчителям нових сил та натхнення в подальшій педагогічній діяльності. Учасники обмінялися думками та творчими ідеями.