ВІДСВЯТКУВАЛИ 70-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №3 "ДЗВІНОЧОК"

Дитячий садок – це країна дитинства, де завжди панує радість, дитячий сміх та любов.

25 жовтня 2019 року Краснопільський заклад дошкільної освіти (дитячий садок) №3 «Дзвіночок» Краснопільської селищної ради відзначив свій 70-річний ювілей.

На  святі було по-родинному затиш­но, цікаво, радісно, просто казково!  Свій ювілей працівники та вихованці закладу святкували у тісному колі друзів. Привітати іменинників завітало чимало гостей, зокрема, ветерани дошкільної освіти, хто працював у цьому дитячому садочку з початку його заснування, випускники й вихованці садочку, батьківський колектив. Серед почесних гостей, які постійно допомагають закладу, йдуть на співпрацю, відгукуються на будь-які питання та розуміють проблеми дошкілля,  була секретар Краснопільської селищної ради Ірина ЮХТА, начальник відділу освіти Краснопільської селищної ради Лариса ДЕРЕВ'ЯНЧЕНКО.

«Сьогоднішній ювілей – це 70 років наполегливої праці до того, що ми наразі маємо: затишний садочок, в якому щоранку зустрічають дітей з посмішкою та радісними обіймами. Це 70 кроків в такій важливій справі, як виховання та навчання маленьких жителів нашої громади. Бажаю вам успіхів, натхнення і щоб ваші вихованці були завжди здоровими та талановитими!», - зазначила Лариса ДЕРЕВ'ЯНЧЕНКО та вручила цінні подарунки, а також грамоти відділу освіти Краснопільської селищної ради працівникам закладу.

Для присутніх була представлена концертна програма – справжнє свято за участі вихованців, батьків та колективу закладу.

З особливою повагою ведуча пригадувала історію садочку та тих людей, які пішли на заслужений відпочинок. Всі були раді зустріти в ошатній залі ветеранів дошкільної освіти, які пропрацювали в цьому дитячому садку не один десяток років, почути від них приємні слова і привітання.

Гості подякували колективу закладу за самовіддану працю та життєвий оптимізм, побажали берегиням дитячих сердець добра і родинного затишку, а дошкільному закладу високих результатів у навчанні та вихованні маленьких жителів громади.

Всі присутні на заході отримали багато позитивних емоцій та гарний настрій, а по закінченню урочистостей гості були запрошені на святковий торт з нагоди ювілею дитсадка.