Нарада керівників закладів освіти

25 вересня 2019 року відбулася нарада керівників закладів освіти Краснопільської ОТГ за головування начальника відділу освіти Лариси Дерев’янченко.

На порядок денний наради керівників закладів освіти було винесено ряд  питань, що стосуються освітнього процесу в поточному навчальному році. Зокрема, розглянуто  наступні питання:

про функціонування груп подовженого дня у закладах загальної середньої освіти (головний спеціаліст відділу освіти Мостова А. Ю.);

щодо обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, оформлення паспортів учнів, яким виповнилось 14 років (головний спеціаліст відділу освіти Мостова А. Ю.);

про стан ведення веб-сайтів закладів освіти (методист методичного кабінету Завгородня Ю. О.);

про організацію та проведення конкурсу «Учитель року» в 2020 році (методист методичного кабінету Горова О. М.);

про організацію роботи щодо атестації педагогічних працівників у 2019-2020 н.р. (методист методичного кабінету Прилєпа Р. М.);

про роботу з обдарованими учнями у 2019-2020 н.р. (методист методичного кабінету Прилєпа Р. М.);

про організацію виховної роботи у закладах  освіти в 2019-2020 н.р. (методист методичного кабінету Кузіна Н. В.);

про лінгвістичні конкурси з іноземних мов (методист методичного кабінету Янкова Ю. В.).

про медогляди здобувачів освіти (головний спеціаліст відділу освіти Мостова А. Ю.).

Начальник відділу освіти Лариса Дерев’янченко наголосила на питанні виконання норм харчування в закладах освіти, раціональному підході до планування бюджетних запитів на 2020 рік, повноцінному використанню умов нового освітнього простору педагогами на уроках, змінах в організації індивідуальної форми навчання в закладах освіти та ряді інших важливих галузевих питаннях.

За результатами наради було окреслено завдання та роздано відповідні доручення.