Відбулися урочистості до Дня фізичної культури і спорту

11 вересня 2020 року у  Малому залі КЗ «Краснопільський  палац культури» відбулися урочистості з нагоди Дня фізичної культури і спорту. Привітати спортсменів, учителів фізичної культури закладів освіти, тренерів Дитячо-юнацької спортивної школи, ветеранів спорту  та любителів здорового способу   життя прийшов Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук. Звертаючись до всіх присутніх, Юрій Анатолійович підкреслив важливість розвитку спорту та спортивної інфраструктури у громаді, відмітив, що Краснопільщина пишається своїми спортсменами та їх досягненнями.

За багаторічну працю, вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, популяризацію здорового способу життя, якісну підготовку учнів та вихованців до змагань грамотами Краснопільського селищного голови та відділу освіти були нагороджені справжні професіонали своєї справи.

Святковий настрій та позитивні емоції подарували присутнім аматори сцени Краснопільщини.