Відділ освіти Краснопільської селищної ради

Засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів фізики та астрономії

31 жовтня 2019 року на базі Краснопільської гімназії відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів фізики Краснопільської селищної ради за темою «Робота з обдарованими учнями. Окремі методи розв’язування олімпіадних завдань з фізики».

В ході засідання учасники обговорили інноваційні підходи та напрямки роботи з обдарованими учнями, проаналізували участь учнів в олімпіадах з фізики та астрономії.

Керівник міжшкільного методичного об’єднання учителів фізики та астрономії Інна ДЕМЧЕНКО ознайомила учителів із особливостями новітньої парадигми інформаційних технологій в астрономії – віртуальної обсерваторії «VIREO». Окремі методи розв’язування олімпіадних задач, а саме методи вузлових потенціалів та графічний метод продемонстрував учитель фізики Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Іван КОРХ. «Використовуючи елементи STEM-технології вчитель створює для дітей такі можливості, які дозволяють їм бути більш активними, зацікавленими у власній освіті», – зазначила методист відділу освіти Олена ГОРОВА.

По завершенню засідання було проведено калейдоскоп педагогічних ідей, де вчителі висловили свої думки з приводу роботи з обдарованими учнями та обговорили побажання щодо наступних зустрічей.« повернутися до списку новин