Засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів фізики та астрономії

31 жовтня 2019 року на базі Краснопільської гімназії відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів фізики Краснопільської селищної ради за темою «Робота з обдарованими учнями. Окремі методи розв’язування олімпіадних завдань з фізики».

В ході засідання учасники обговорили інноваційні підходи та напрямки роботи з обдарованими учнями, проаналізували участь учнів в олімпіадах з фізики та астрономії.

Керівник міжшкільного методичного об’єднання учителів фізики та астрономії Інна ДЕМЧЕНКО ознайомила учителів із особливостями новітньої парадигми інформаційних технологій в астрономії – віртуальної обсерваторії «VIREO». Окремі методи розв’язування олімпіадних задач, а саме методи вузлових потенціалів та графічний метод продемонстрував учитель фізики Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Іван КОРХ. «Використовуючи елементи STEM-технології вчитель створює для дітей такі можливості, які дозволяють їм бути більш активними, зацікавленими у власній освіті», – зазначила методист відділу освіти Олена ГОРОВА.

По завершенню засідання було проведено калейдоскоп педагогічних ідей, де вчителі висловили свої думки з приводу роботи з обдарованими учнями та обговорили побажання щодо наступних зустрічей.