ІНТЕЛЕКТУАЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОНКУРС «ПРАВНИЧІ ІГРИ».

З метою популяризації професії поліцейського, широкого залучення молоді до правничої просвітницької діяльності, ознайомлення учнів закладів освіти з діяльністю підрозділів Національної поліції, що здійснюють свої повноваження у сфері забезпечення прав та найкращих інтересів дітей 17 грудня 2019 року на базі Центру дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради відбувся інтелектуально-розважальний конкурс «Правничі ігри» серед учнів закладів освіти Краснопільської селищної ради.

У конкурсі взяли участь учні 9-10 класів Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст., Краснопільської гімназії, Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ст., Угроїдської ЗОШ І-ІІІ ст., та Осоївського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ЗДО».

Конкурс  проходив у 2 етапи: 1 – Привітання «Преамбула», на якому кожна команда представила свій заклад освіти, назву та девіз команди, використовуючи різні форми представлення; 2 етап – Брейн-ринг «Хто найрозумніший?!», на якому учасники ігор давали відповіді на запитання семи блок-схем. Конкурс проходив в піднесеному настрої, учасники були активними, зацікавлено та злагоджено працювали в команді.

Правильність відповідей оцінювало журі: інспектор ювенальної превенції Краснопільського відділення поліції, голова журі Томурко В.О., начальник відділу «Краснопільське бюро правової допомоги» Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги» Куцеренко С.Ю., методист  методичного кабінету відділу освіти Краснопільської селищної ради Горова О.Ю., заступник директора Центру дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради Янкова О.Л.

За підсумками журі перше місце посіла команда «Ліга справедливості»  Краснопільської гімназії, друге місце –  команда «Феміда» Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ст., третє місце зайняла команда «Право люби» Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст. Команди отримали дипломи, подяки та солодкі подарунки від Краснопільського ВП ГУНП в Сумській області.

Бажаємо юним знавцям права нових інтелектуальних злетів та перемог!