Засідання методичного об’єднання вчителів математики

19 грудня 2019 року в Краснопільській гімназії відбулося засідання  методичного об’єднання вчителів математики Краснопільської селищної ради за темою «Підвищення фахової компетентності вчителів математики – запорука якісної математичної  освіти. Особливості підготовки учнів до ЗНО з математики у 2020 році».

В ході засідання учасники обговорили форми та методи організації     самоосвітньої діяльності вчителів  математики з підвищення фахового рівня, опрацювали організаційно-методичні   аспекти    підготовки    учнів  закладів загальної    середньої    освіти    до    ЗНО-2020 з математики, проаналізували результати міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018 в Україні.

По завершенню засідання було проведено калейдоскоп педагогічних ідей, де вчителі висловили свої думки за темою засідання та обговорили побажання щодо наступних зустрічей.