Відбулася колегія та нарада керівників закладів освіти

23 грудня 2019 відбулася колегія відділу освіти та нарада керівників закладів освіти Краснопільської селищної ради за головування начальника відділу освіти Лариси Дерев’янченко. На заході традиційно був присутній Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук. Розпочалася нарада керівників з приємного моменту – привітання завідуючої Угроїдським ЗДО Інни Сінельнік дипломом Департаменту освіти і науки Сумської ОДА за участь у конкурсі «Світ дошкілля».

Відповідно до плану роботи відділу освіти на 2019 рік на колегію були винесені наступні питання: про стан роботи зі зверненнями громадян у ІІ півріччі 2019 року, про хід виконання рішення колегії відділу освіти Краснопільської селищної ради від 05.12.2018 «Про результати організації діяльності психологічних служб закладів освіти Краснопільської селищної ради» (у порядку контролю), про стан виконавської дисципліни, організації та здійснення контролю і виконанням документів у відділ освіти Краснопільської селищної ради у 2019 році, про ведення офіційних веб-сайтів закладів освіти. З даних питань доповіли методист методичного кабінету Юлія Завгородня, завідувач методичного кабінету Віра Бесараб, головний спеціаліст відділу освіти Аліна Мостова. За результатами колегії сформовано рішення колегії, які заплановано до виконання.

На порядок денний наради керівників закладів освіти було винесено ряд  актуальних питань, що стосуються освітнього процесу. Зокрема, розглянуто  наступні питання:

про дотримання правил протипожежної безпеки у закладах освіти (головний спеціаліст Мостова А. Ю.);

про результати Міжнародного дослідження та оцінювання учнів РISA-2019. (завідувач методичним кабінетом Бесараб В. В., методист методичного кабінету Горова О. М.);

про конфлікт інтересів у закладах освіти (юрисконсульт відділу освіти Гербут І. В.);

про формування звіту 85-к та роботу в програмі «Курс: дошкілля» (методист методичного кабінету Кузіна Н. В.);

про надання інформації для формування звіту 2-ФК «Звіт з фізичної культури і спорту» за 2019 рік (методист методичного кабінету Завгородня Ю. О.);

про вибір електронних версій підручників для 3 та 7 класу закладів загальної середньої освіти  (методист методичного кабінету Янкова Ю. В.);

про курсову перепідготовку педагогів у 2020 році (методист методичного кабінету Прилєпа Р. М.).

щодо порядку оприбуткування та списанні матеріальних цінностей закладами освіти (бухгалтер централізованої бухгалтерії Дубина Н. А.).

Начальник відділу освіти Лариса Дерев’янченко наголосила на раціональному розподілі бюджетних коштів у 2020 році при формуванні закупівель, дотримання норм та вимог чинного законодавства у сфері публічної інформації, дотримання правил внутрішнього розпорядку в закладах освіти тощо. Лариса Леонідівна детально зупинилася на питанні дотримання норм харчування закладами освіти та дотримання норм санітарно-гігієнічного законодавства.

За результатами наради було окреслено завдання на новий навчальний рік та роздано відповідні доручення.

Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук подякував керівникам закладів освіти за активну роботу у 2019 році та розповів про перспективи розвитку галузі у 2020 році, планування видатків на потреби закладів освіти тощо. Наприкінці наради Юрій Анатолійович привітав присутніх з прийдешніми святами, побажав здоров’я, наснаги, успіхів та реалізації творчих планів у житті.