Онлайн-консультація з питань розвитку галузі освіти Краснопільської ОТГ з представниками Сумського регіонального офісу «U-LEAD з Європою»

02 червня 2020 року відбулася онлайн-консультація для працівників відділу освіти Краснопільської селищної ради командою Сумського регіонального офісу «U-LEAD з Європою» на чолі з Мариною Лобовою.

Метою заходу було обговорення новел Закону України «Про повну загальну середню освіту» та внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі», формування спроможної освітньої мережі та інші важливі освітянські питання.

Завдяки конструктивному діалогу радниці із питань децентралізації та місцевого самоврядування Сумського регіонального офісу «U-LEAD з Європою» Тетяни Коробки, радниці із питань муніципальних фінансів та управління Сумського регіонального офісу «U-LEAD з Європою» Ірини Алєєвої та представниками відділу освіти Краснопільської селищної ради Аліни Мостової, Раїси Прилєпи, Марини Денисенко на чолі з начальником відділу освіти Ларисою Дерев’янченко питання порядку денного були розглянуті в повному обсязі. Присутні отримали відповіді на актуальні питання, що стосуються функціонування галузі освіти в громаді. Зокрема, детально обговорено питання контрактування керівників закладів освіти, заключення строкових трудових договорів з педагогічними працівниками пенсійного віку, особливостей здійснення публічних закупівель у відповідності зі змінами до Закону України «Про публічні закупівлі». Фахівцями детально проаналізовано спроможність мережі закладів освіти та перспективи розвитку закладів освіти в умовах демографічної ситуації, що існує сьогодні в Краснопільській селищній раді, умови вдосконалення надання якісних освітніх послуг дітям громади.

За результатами консультації присутні обмінялися думками та окреслили ряд питань для наступної зустрічі.

Відділ освіти Краснопільської селищної ради дякує команді Сумського регіонального офісу «U-LEAD з Європою» та особисто пані Марині Лобовій за надану допомогу у вирішенні актуальних питань галузі освіти.