«ГІРЧИТЬ ЧОРНОБИЛЬ КРІЗЬ РОКИ»: в закладах освіти Краснопільської селищної ради відбулися заходи з нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

День страшної трагедії – аварія на Чорнобильської атомній електростанції. Міра жаху для нас – війна, але Чорнобиль набагато жахливіше. Це війна з невидимим ворогом. Війна без гармат і куль…

Дата 26 квітня 1986 року чорною та гіркою увійшла в історію людства. На благодатній землі українського Полісся, майже в центрі Європи, сталася аварія, яку вважають найбільшою в світі техногенною та екологічною катастрофою.

З метою гідного відзначення мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії  на Чорнобильській АЕС 14 грудня в закладах освіти Краснопільської селищної ради проведені  уроки пам’яті, виховні години, уроки-зустрічі з учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, у шкільних бібліотеках проведені тематичні книжкові виставки «Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам'ять», «Нехай Чорнобиля біда остання буде на планеті» тощо.

Мужність і героїзм людей, які взяли участь в ліквідації наслідків Чорнобильської аварії неможливо виразити словами. Вони боролися з ворогом, який страшніше за чуму, землетрус, цунамі і навіть страшніше озброєного до зубів агресора. А люди боролися і показували приклади героїзму кожну мить. Вони просто виконували свою роботу. Велика їм вдячність та пошана!