Авторська творча майстерня

27 листопада 2019 року в Краснопільській гімназії відбулася авторська творча майстерня учителя-методиста Наталії Василівни Заболотько «Формування ключових компетентностей на уроках біології та хімії в умовах нового Державного стандарту» для учителів біології та хімії Краснопільської селищної ради.

Учителі відвідали урок біології  у 7 класі на тему «Рептилії: будова, спосіб життя, різноманітність, роль у природі, значення у житті людини». Велика кількість наочності, міжпредметні зв’язки, високий методичний та фаховий рівень – все це зробило урок цікавим, динамічним, захоплюючим як для учнів, так і для учасників авторської майстерні.

На практичному занятті під керівництвом Наталії Василівни вчителі мали можливість проекспериментувати та визначити хімічний склад чіпсів різних виробників та їх вплив на організм людини. В ході експерименту учасники отримали задоволення від професійного спілкування, поповнили свої знання про наявні методи роботи та можливості застосовувати їх у роботі.

Учасники  відзначили високий науково-методичний рівень проведеного заходу, а також щиро подякували  Заболотько Н.В. за нові ідеї, що стануть поштовхом до подальшого професійного зростання.

Рефлексивне коло педагогічних думок за темою семінару сприяло виробленню конкретних рекомендацій, які допоможуть учителям забезпечити модернізацію освітнього процесу з біології та хімії крізь призму наскрізних змістових ліній  ключових компетентностей.