Семінар-практикум учителів географії

11 грудня в Чернеччинському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-заклад дошкільної освіти» відбувся семінар-практикум «Інтегрований підхід у навчанні учнів географії в контексті вимог Нової української школи» учителів географії Краснопільської селищної ради.

Директор закладу Світлана ЛЕСЬ та  заступник директора  з НВР Оксана КРАСЮК ознайомили вчителів  з системою та пріоритетними напрямками роботи закладу освіти.

У ході теоретичної частини семінару-практику методист відділу освіти Краснопільської селищної  ради Олена ГОРОВА акцентувала увагу присутніх на  важливості інтегрованого підходу у навчанні учнів географії в контексті вимог Нової української школи. Людмила САВЧЕНКО, учитель географії Чернеччинського НВК ознайомила присутніх з методом педагогічної інноватики – майндмеппінгу (створення ментальних карт).

Під час практичної частини учасники семінару відвідали урок географії у 7 класі на тему «Природні зони Південної Америки. Вертикальна поясність Анд». Людмила Миколаївна провела незвичайний, сучасний, творчий та креативний урок-подорож. Учні під час якого побували у ролі мандрівників: подорожували по Південній Америці, створювали ментальні карти, добре працювали з підручником, атласом.

Масу позитивних емоцій отримали учасники семінару-практикуму від майстер-класу «Виготовлення топіарію до теми уроку «Природні зони Південної Америки», який провели заступник директора Оксана КРАСЮК та учитель географії Людмила САВЧЕНКО.

Семінар   відбувся  в атмосфері  педагогічної єдності, розуміння, глибокої щирості, яку зуміли створити  педагоги  та  учасники освітнього процесу  Чернеччинського НВК під керівництвом директора закладу освіти Лесь Світлани Михайлівни.

Завершився семінар проведенням «круглого столу», під час якого учасники обмінялися думками щодо важливості питання інтегрованого підходу у викладанні географії в контексті вимог Нової української школи, висловили слова вдячності за підготовку та проведення заходу.