Методичне об’єднання шкільних бібліотекарів

12 грудня на базі Краснопільської гімназії Краснопільської селищної ради відбулося  методичне об’єднання шкільних бібліотекарів на тему: «Впровадження інноваційних технологій у шкільній бібліотеці. Стан створення шкільних медіатек».

Учасники  обговорили  особливості інформаційної роботи шкільної бібліотеки в умовах Нової української школи та розглянули можливості розширення спектру бібліотечних послуг. Голова методичного об’єднання Ольга Кіріченко поділилася досвідом популяризації дитячої книги серед учнів, презентувала використання різних форм і методів залучення школярів до читання. Методист відділу освіти  Юлія Янкова детально зупинилася на питаннях функціонування шкільних медіатек та документації бібліотекарів.

Захід пройшов у теплій та дружній атмосфері. Учасники засідання висловили щиру вдячність за підготовку та проведення заходу.