Представники Краснопільської громади відвідали обласну педагогічну конференцію

26 серпня 2020 року в м. Суми на базі ДПОЗСТ «Ровесник» відбувся традиційний освітянський форум – обласна серпнева конференція. Цього разу тема конференції «Освітнє середовище - простір гармонійного розвитку нового покоління».

До складу делегації Краснопільської селищної ради входили: Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук, начальник відділу освіти Краснопільської селищної ради Лариса Дерев’янченко, голова профспілкової організації працівників освіти  Краснопільської селищної ради Оксана Овєчкіна, директор Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олена Прийма, директор Інклюзивно-ресурсного центру Краснопільської селищної ради Людмила Петрова, директор Центру дитячої та юнацької творчості Тетяна Лебеденко та завідувач методичним кабінетом відділу освіти Краснопільської селищної ради Віра Бесараб.

Юрій Анатолійович був запрошеним до виступу на обласному заході та поділився власним досвідом розвитку освітньої галузі громади на тему «Інвестиції в освіту – розвиток громади». Директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації  Вікторія Гробова особисто подякувала Юрію Яремчуку та всьому депутатському корпусу Краснопільської селищної ради за значну підтримку та розвиток закладів освіти громади.

Поділитися власним цікавим та інноваційним досвідом та показати майстер-клас запросили вчителя основ здоров’я Хмелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Валентину Чичикало.

Учасники конференції працювали у формі загальної дискусії щодо майбутнього реформування освіти Сумщини, обговорювали досягнення та перспективи розвитку освіти в умовах, які склалися у всьому світі через поширення пандемії COVID-19.

Обласна серпнева педагогічна конференція зібрала небайдужих до освіти людей, які обговорили нові підходи в освіті, проблеми, реалії та перспективи, а також основним меседжем стало створення безпечного та комфортного освітнього середовища для дітей.