Нарада з керівниками закладів освіти

25 вересня 2020 року відбулася онлайн-нарада за участі представників відділу освіти Краснопільської селищної ради, керівників закладів освіти Краснопільської селищної ради  та начальника відділу державного нагляду за дотримання санітарного законодавства Краснопільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Миколи Крамаренка.

На нараді керівників спільно було обговорено нагальне питання: організація освітнього процесу під час карантину. Микола Григорович детально зупинився на урахуванні вимог санітарного законодавства та необхідності забезпечення належних протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (COVID-19). Під час наради активно обговорювалися питання щодо організації харчування в закладах освіти, використання та утилізації засобів індивідуального захисту, проведення дезінфекційних заходів та заходів профілактичного характеру на попередження  і мінімізацію можливих епідемічних ускладнень.