Вітаємо лауреата першого (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» у номінації «Хімія»

З метою підвищення престижу професії вчителя, сприяння висвітленню, впровадженню, використанню досвіду роботи кращих учителів  з  11 по 14 листопада  2019 року проходив перший тур всеукраїнського  конкурсу «Учитель року – 2020» у п’яти номінаціях: «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво», «Початкова освіта» та «Хімія» в зоні проведення місто Суми.

Протягом 4 днів Чуприна Володимир Миколайович випробовував свої сили та гідно представив  Краснопільську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради на зональному турі. Конкурсні дні були сповнені різноманітними почуттями, проте головним серед них було почуття щастя. Щастя зустрічей із цікавими людьми й друзями, спілкування з колегами, обмін досвідом.

4 грудня 2019 року в Сумському Палаці дітей та юнацтва відбулося урочисте закриття першого (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» і наш конкурсант здобув ІІ місце, ставши лауреатом у номінації «Хімія».

Бажаємо Володимиру Миколайовичу міцного здоров’я, невичерпної енергії, творчих здобутків, сили та наснаги у виконанні почесної місії вчителя – навчанні та вихованні учнівської молоді.