Підготовка вчителів Краснопільської селищної ради до використання інтерактивних дошок в освітньому процесі

Серед технічних новинок, що приходять сьогодні до школи, особливе місце займають інтерактивні дошки - комплексне обладнання, яке дозволяє педагогу зробити процес навчання яскравим, наочним, динамічним. Інтерактивна дошка надає унікальні можливості для роботи і творчості вчителя та учнів. Однією з труднощів, з якими стикаються педагоги при роботі з мультимедійним забезпеченням, - це недостатній рівень обізнаності  в користуванні цим сучасним обладнанням.

Формуванню у вчителів  навиків ефективного застосування використання сучасних інтерактивних дошок та інноваційних педагогічних технологій для викладання шкільних дисциплін було присвячене заняття «Використання інтерактивних дошок в освітньому процесі», яке провели викладачі кафедри освітніх та інформаційних технологій СОІППО Наталія Герасименко та Оксана  Подліняєва.  Навчання було організовано для вчителів природничо-математичного напрямку Краснопільської селищної ради.
У ході заняття педагоги детально ознайомилися з функціями і можливостями програми Teach Infinity Pro, закріпили отримані теоретичні  знання, виконуючи  практичні вправи на власних ноутбуках.

Проведені заняття сприяли підвищенню рівня професійної майстерності педагогів, спонукають вчителів до створення уроків та методичних розробок за допомогою прикладного програмного забезпечення для інтерактивних дошок, зроблять  освітній процес більш сучасним, цікавим та інноваційним. Спільна робота була продуктивною і корисною для всіх учасників навчання.