Завершено перевірку готовності закладів освіти до 2021/2022 навчального року

Традиційно, у серпні кожний заклад освіти готується до роботи у новому навчальному році. Тому з 12 по 17 серпня 2021 року комісією у складі голови комісії Ірини Юхти, начальника відділу освіти Лариси Дерев'янченко, спеціалістів відділу освіти, а також фахівців відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавста Сумського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, фахівців відділу житлово-комунального господарства Краснопільської селищної ради здійснено огляд закладів освіти Краснопільської селищної ради, з метою моніторингу стану підготовленості їх до нового навчального року. Члени комісії оглянули кабінети НУШ, навчальні кабінети, спортивні зали, харчоблоки, котельні, пришкільні території та ін.

Підкреслено потужну та сумлінну роботу у підготовці закладів до нового навчального року. Зокрема, відмічено належний рівень підготовки перших класів відповідно до Концепції «Нова Українська школа». У деяких закладах завершуються ремонті робіти.

Комісією відзначено, що завдяки підтримці керівництва громади, плідній роботі колективів закладів освіти, батьків, проведено ремонти приміщень і споруд, впорядковано прилеглі території, спортивні та ігрові майданчики, оновлено навчально-матеріальну базу. Всі заклади освіти відповідають санітарно-гігієнічним нормам, мають відповідне матеріально-технічне забезпечення для успішного проведення освітнього процесу у новому навчальному процесі.

Дякуємо усім учасникам освітнього процесу, а також спонсорам за  належну допомогу та підготовку до нового навчального року.