Відбулася колегія та нарада керівників закладів освіти

06 листопада 2019 відбулася колегія відділу освіти та нарада керівників закладів освіти Краснопільської селищної ради за головування начальника відділу освіти Лариси Дерев’янченко. Розпочалася нарада керівників з приємного моменту – привітання керівника Хмелівського ЗДО Тамару Ясенову з днем народження та з ювілейним днем народження директора Хмелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Любов Кононенко, який вона відзначала саме в цей день.

Відповідно до плану роботи відділу освіти на 2019 рік на колегію були винесені наступні питання: про стан організації виховної роботи в закладах загальної середньої освіти Краснопільської селищної ради; про стан викладання математки у закладах загальної середньої освіти Краснопільської селищної ради; про підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році; про підсумки оздоровчо-відпочинкової кампанії влітку 2019 року. З даних питань доповіли методисти методичного кабінету Наталія Кузіна та Олена Горова, головний спеціаліст відділу освіти Аліна Мостова. За результатами колегії сформовано рішення колегії, які заплановано до виконання.

На порядок денний наради керівників закладів освіти було винесено ряд  актуальних питань, що стосуються освітнього процесу. Зокрема, розглянуто  наступні питання:

про організацію та проведення ІІ етапу учнівських олімпіад та конкурсів з української мови ім. Т. Шевченка та ім. П. Яцика. (методист методичного кабінету Прилєпа Р. М.);

про організацію та проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» в номінаціях «Початкова школа», «Хімія» (завідувач методичним кабінетом Бесараб В. В., методист методичного кабінету Горова О. М.);

про підсумки конкурсу «Найкращий кабінет початкових класів» (завідувач методичним кабінетом Бесараб В. В.);

про основні питання зарахування, відрахування та переведення учнів закладів загальної середньої освіти (головний спеціаліст відділу освіти Мостова А. Ю.);

про інформаційну наповнюваність веб-сайтів закладів освіти (методист методичного кабінету Завгородня Ю. О.);

про діяльність шкільних бібліотек (методист методичного кабінету Янкова Ю. В.);

про роботу методичних об’єднань вихователів ЗДО та класних керівників закладів загальної середньої освіти (методист методичного кабінету Кузіна Н. В.);

щодо порядку оприбуткування та списанні матеріальних цінностей закладами освіти (бухгалтер централізованої бухгалтерії Дубина Н. А.).

Начальник відділу освіти Лариса Дерев’янченко наголосила на раціональному плануванні бюджетних запитів на 2020 рік, дотримання норм та вимог чинного законодавства у сфері публічної інформації тощо. Лариса Леонідівна детально зупинилася на питанні дотримання норм харчування закладами освіти та дотримання норм санітарно-гігієнічного законодавства.

За результатами наради було окреслено завдання на новий навчальний рік та роздано відповідні доручення.