«Психологічний супровід дітей з особливими освітніми потребами»

Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти Краснопільської селищної ради на 2018 рік, 13 червня відбувся семінар-тренінг практичних психологів та соціальних педагогів на тему «Психологічний супровід дітей з особливими освітніми потребами», який провела завідувач методичним кабінетом Бесараб В.В.

Участь у заході взяли 11 працівників психологічних служб закладів освіти Краснопільської селищної ради.

Під час роботи семінару учасники ознайомилися з нормативно-правовою документацією, що регулює діяльність психологічної служби з питання супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Взяли участь в тренінговому занятті «Організація освітнього простору для дітей з особливими освітніми потребами», під час якого мали можливість пригадати принципи інклюзивного навчання, визначити переваги та труднощі на шляху його впровадження тощо.

Практичний психолог Супрун Н.М. та соціальний педагог Сидоренко А.О. Угроїдської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів поділилися досвідом роботи щодо здійснення психологічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами.

По завершенню семінару учасники  склали кросенс «Інклюзивне навчання в закладах освіти».