Відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти

03 червня 2020 року проведено нараду з керівниками закладів загальної середньої освіти під головуванням начальника відділу освіти Лариси Дерев’янченко.

Актуальними для обговорення були питання новел Закону України «Про освіту», зокрема контрактування керівників закладів загальної середньої освіти та заключення строкових трудових договорів з педагогічними працівниками, що отримують пенсію за віком. Аспекти даного питання озвучила методист методичного кабінету Раїса Прилєпа, яка звернула увагу присутніх на важливих моментах, термінах їх впровадження у закладах освіти та відповіла на питання керівників.

Не менш важливими у галузі освіти на нараді були питання, що стосуються організації участі учнів 11 класів у зовнішньому незалежному оцінюванні, організації харчування, підвезення, обліку учнів у 2020-2021 навчальному році,  озвучені головним спеціалістом Аліною Мостовою.

Левова частка часу наради була присвячена підготовці закладів освіти до нового навчального року та опалювального сезону 2020-2021 років: створення нового освітнього простору як для учнів 1 класів, так і для профілізації освіти; здійснення заходів з енергоефективності, приведення харчоблоків до умов системи НАССР, кадрове забезпечення у закладах освіти. Ці та інші питання у форматі діалогу озвучила та дала відповіді начальник відділу освіти Лариса Дерев’янченко.

За результатами наради керівники закладів загальної середньої освіти отримали ряд доручень та завдань, а також методичні рекомендації до подальшої роботи.

Літо попереду, але для керівників закладів освіти це початок підготовки до нового навчального року, тому разом працюємо заради якісної освіти в Краснопільській громаді.