Інформація для ознайомлення громадськості з кандидатом на посаду директора Угроїдської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради Стрюковою Надією Володимирівною

Я, Стрюкова Надія Володимирівна, звертаюсь до Вас з проханням розглянути мою кандидатуру на посаду директора Угроїдської ЗОШ І – ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради.

Зацікавлена в роботі директора саме у моїй рідній школі: тут я навчалася, працюю 26 рік. Маю дві вищі педагогічні освіти. За період роботи в закладі неодноразово готувала районні семінари вчителів англійської мови, класних керівників. У 2014 році брала участь у районному конкурсі «Учитель року – 2014» в номінації «Класний керівник», де зайняла ІІІ місце.

У даний час я заступник директора школи з навчально - виховної роботи та учитель англійської мови. Толерантна, комунікабельна, володію організаторськими здібностями, наполеглива, ініціативна, систематично працюю над удосконаленням та поглибленням своїх знань, постійно стежу за передовим досвідом роботи, відповідальна. Мене не лякають труднощі, високі вимоги, можу приймати будь-які зміни, адаптуватися до нових умов, знаходжу спільну мову з різними людьми.

Директор сучасної школи, на мою думку, це людина, яка є господарем у своєму закладі. Тому намагатимуся:

• створити позитивний мікроклімат у колективі;
  • співпрацювати з усіма учасниками освітнього процесу;
  • бути вимогливою до виконання своїх обов’язків кожним працівником колективу;
  • толерантно ставитися до учнів, батьків, учителів та працівників закладу освіти;
  • реалізувати принципи педагогіки партнерства
  • шукати нові шляхи вирішення проблем і питань нової школи.

Я впевнена, що зможу реалізувати задумане. Я вмію співпрацювати з людьми, працювати в команді, вирішувати проблеми і знаходити творчі рішення.