Проведено І етап Всеукраїнського конкурсу дитячих робіт та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти»

З метою формування у підростаючого покоління громадського світогляду і громадської позиції у забезпеченні пожежної та техногенної безпеки в державі, виховання культури безпеки життєдіяльності проведено І етап Всеукраїнського конкурсу дитячих робіт та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти».

Участь у конкурсі взяли учні закладів загальної середньої освіти Краснопільської селищної ради трьох вікових категорій: від 6-ти до 10-ти років, від 11-ти до 14-ти років та від 15-ти до 18-ти років. Загалом для участі у конкурсі вихованці закладів освіти представили 126 робіт. Тож перед журі стояв нелегкий вибір: серед безлічі чудових робіт - відмітити найкращі. Слід зазначити, що більшість поданих робіт відповідали тематиці конкурсу, мали оригінальні ідеї та яскраві рішення. Конкурсні роботи, які посіли І місця будуть представлені на обласний етапі Конкурсу.

Вітаємо переможців та дякуємо всім учасникам за активну участь!