3 ГРУДНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Відзначення Міжнародного Дня людей з інвалідністю – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед людьми з обмеженими фізичними можливостями, що потребують захисту та підтримки. Люди з особливими потребами – це не просто категорія людей, це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти, і хто допомагає.

3 грудня в закладах освіти Краснопільської селищної ради проведені уроки, виховні години доброти та толерантності, благодійні акції, виховні заходи: «Ріка добра з джерельця милосердя», «Зрозуміти іншого», «Вчимося поважати», «Подай руку допомоги», «Дивіться на нас, як на рівних», «Захистіть мене від зла, я дитина мала», «Ангел з одним крилом», присвячені Міжнародному Дню людей з інвалідністю.

Хочеться щоби щодня в серці кожного з нас було відчуття необхідності проявляти турботу й гуманне ставлення до людей, які найбільш незахищені в нашому суспільстві.