Педагогіка партнерства - одна зі складових формули Нової Української школи.

Нова школа працюватиме на засадах педагогіки партнерства, в основі якої – спілкування, взаємодія та співпраця між учителем, учнем і батьками. Учні, батьки та вчителі, об’єднані спільними цілями та прагненнями, є добровільними та зацікавленими однодумцями, рівноправними учасниками освітнього процесу, відповідальними за результат.

Що таке педагогіка партнертсва і навіщо вона в НУШ вирішували 29 педагогічних працівників закладів освіти Краснопільської селищної ради під час виїзних курсів за вибором «Педагогіка партнерства: від взаємодії до конструктивної співпраці» - викладач Чижиченко Наталія Миколаївна, що відбулися на базі Краснопільської гімназії з 02.03.2020 по 05.02.2020.

Учасники занять ознайомились з базовими принципами педагогіки партнерства, на основі яких було створено «Кодекс партнерських взаємин». Практичні вправи були спрямовані на професійну рефлексію, а саме: переосмислення та оновлення своєї ролі педагога, аналіз власної педагогічної діяльності, розвиток таких якостей, як довіра, толерантність, позитивне мислення, вміння працювати в команді та інші необхідні для партнерської взаємодії якості.

Цікавими та корисними  виявилися заняття, дякуємо за отримані знання та  набутий досвід.