Педагоги школи раннього творчого розвитку «Кіндер-сюрприз» ЦДЮТ Краснопільської селищної ради вітають маленьких випускників

Педагоги школи раннього творчого розвитку «Кіндер-сюрприз» ЦДЮТ Краснопільської селищної ради щиро вітають наших маленьких випускників: Дерев’янченко Анастасію, Середу Дашу, Пальощенко Вероніку,Тарасову Катерину, Коломієць Єлізавету, Смоленка Олександра, Малишко Вероніку, Мандриченко Олександру, Кривошей Поліну, Лісаченко Олександру, Яровенко Вероніку, Жирнова Тимура, Жаботинську Евеліну, Діденка Богдана, Гунченко Поліну та Готру Софію із закінченням навчання у нашій школі і з Днем захисту дітей.

Бажаємо, щоб ви всі були здорові, щасливі і оточені турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день — добрим і цікавим. А батькам бажаємо терпіння, доброти і ніжності. Не забувайте, що саме ви відповідаєте за щасливе і безпечне дитинство дітлахів! А коли Ви приведете своїх дітей у наш заклад позашкільної освіти, то ми запевняємо Вас, що тут діти не тільки знайдуть собі справу до душі, нових друзів, а й з користю, у безпеці проведуть свій вільний час. Ми вас усіх любимо і чекаємо у нас на заняттях у вересні. До зустрічі!