Засідання методичного об’єднання шкільних бібліотекарів

28 вересня 2020 року відбулося засідання методичного об’єднання бібліотекарів  закладів загальної середньої освіти Краснопільської селищної ради «Організація та планування роботи шкільних бібліотек на 2020-2021 навчальний рік».

У ході роботи було розглянуто ряд важливих питань щодо ведення документації бібліотекаря, співпраці шкільного бібліотекаря з педагогічним  колективом, облаштування медіатек в закладах загальної середньої освіти.

За «круглим столом» бібліотекарі акцентували увагу на  нормативно-правових документах та питанні функціонування шкільних бібліотек в структурі Нової  української школи

По завершенню заходу учасники обговорили ряд актуальних питань та висловили побажання щодо наступних зустрічей.