Відбулася онлайн-нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи, які опікуються виховною роботою в школі та педагогів-організаторів закладів освіти

11 березня 2021 року на базі відділу освіти Краснопільської селищної ради відбулася онлайн-нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи, які опікуються виховною роботою в школі та педагогів-організаторів закладів освіти Краснопілської селищної ради.

Під час наради розглядалися питання:

- організація та проведення конкурсу на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року-2021», а також умови його проведення;

- про стан злочинності, правопорушень та організацію роботи з профілактики правопорушень та злочинності серед учнів закладів освіти;

- виконання плану заходів щодо національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в закладах освіти Краснопільської селищної ради на період 2021-2023 роки.

Провідний спеціаліст відділу освіти Наталія Кузіна в ході наради ознайомила учасників з питанням «Кібербулінг або агресія в інтернеті: способи розпізнання і захист».  Розглянуто типові ознаки булінгу, можливих учасників та місця найчастіших проявів цього явища. З`ясовано, чим відрізняється булінг від звичайної сварки чи конфлікту, а також шляхи його подолання тощо.

Учасники онлайн-наради мали можливість задати запитання та висловити думки у чаті зустрічі.

Презентація "КІБЕРБУЛІНГ"