Методичне об’єднання вчителів трудового навчання

6 грудня 2019 року на базі Краснопільської гімназії відбулося засідання методичного об’єднання вчителів трудового навчання закладів освіти Краснопільської селищної ради «Трудове навчання та технологічна освіта в контексті проекту «Нова українська школа».

Зустріч педагогів відбулася у форматі «STEM-кав’ярні», яку організувала вчитель Наталія Щебетенко.  Вона розповіла колегам про свою участь у Хакатоні  «STEM-урок: методичні підходи та гендерні стереотипи», який проходив у період з 28 по 30 листопада 2019 року у місті Полтава і був покликаний вдосконалити знання зі STEM-освіти та навчити розробляти власні гендерно-чутливі проекти для шкіл. Наталія Петрівна поділилася власним досвідом, а учасники методичного об’єднання обговорили перспективи впровадження STEM-освіти на уроках трудового навчання.

Методист відділу освіти Юлія Завгородня ознайомила присутніх із особливостями проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, а також зупинилася на проблемних питаннях, пов’язаних із викладанням предмету у класах, що не поділяються на групи.

По завершенню учасникам були надані методичні рекомендації.