ВІДБУЛИСЯ ЗАХОДИ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ МАТЕРІ

«Можна пройти крізь пустелі і хащі,

Тільки без мами не можна нізащо,

Бо найдорожче стоїть за словами —

В світі усе починається з МАМИ!»

У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, коли травами і квітами замайориться земля, теплий весняний вітер приносить до нас свято — День матері.

Відповідно до рішення виконавчого комітету Краснопільської селищної ради від 14.04.2021 №92 «Про затвердження плану заходів з нагоди відзначення Дня матері» у закладах освіти Краснопільської селищної ради проведено інформаційно-просвітницькі заходи, а саме:

виховні години на теми: «Моя сім'я- моє багатство», «У сімейному колі», «Моя сім’я-мій оберіг», «Тримайся свого коріння»,  «З родини йде життя людини», «Без сім'ї немає щастя на Землі», «Сім'я, рід, родина», брейн - ринги «Моя сім’я — моя твердиня» .

творчий hand-made «Подарунок для мами», листівка «З Днем Матері!»;

флеш-моби «З любов'ю, ніжністю, теплом», «Листівка для матусі», «Подаруй квітку», «Я люблю тебе, мамо!»;

тематична акція «Привітай матусю!».