ТУРИСТИЧНИЙ ЗЛІТ ШКОЛЯРІВ

З метою подальшого розвитку та популяризації спортивного туризму серед учнівської молоді, підвищення спортивної майстерності, загартування гуртківців,  вивчення краєзнавства рідного краю й України 11-14 червня 2019 в урочищі Глотове (територія Запсільського старостинського округу), учні закладів загальної середньої освіти Краснопільської селищної ради взяли участь у XVIII відкритому районному туристичному зльоті школярів.

Команди із Краснопільської гімназії, Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Хмелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Осоївського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -ЗДО», ЦДЮТ Краснопільської селищної ради взяли участь у туристичному зльоті.

Протягом 4-х днів команди змагалися на різних дистанціях техніки пішохідного туризму, помірялися силами у різних видах змагань, котрі окрім суто спортивного гарту, потребують неабиякої спритності, кмітливості, колективізму.

Переможцями туристичного зльоту стали команди Хмелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради - І місце та Осоївського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» - ІІІ місце.

Вітаємо переможців!