Засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів англійської мови

21 листопада 2019 року на базі Краснопільської гімназії відбулося засідання методичного об’єднання вчителів англійської мови закладів загальної середньої освіти Краснопільської селищної ради на тему: «Формування основних груп компетентностей учнів через впровадження активних та інтерактивних методів навчання».

Під час засідання учасники обговорили способи використання активних  форм і методів роботи на уроках. Керівник методичного об’єднання Юлія Підопригора провела заняття з вчителями по впровадженню інтерактивних технологій, які допомагають розвивати комунікативні вміння та творчу особистість учнів.

По завершенню були висловлені  побажання щодо наступних зустрічей та надані методичні рекомендації.