Засідання методичного об’єднання учителів початкових класів

16 вересня 2020 року на базі відділу освіти Краснопільської селищної ради відбулася інструктивно-методична нарада з учителями 3 класів закладів загальної середньої освіти Краснопільської селищної ради на тему: «Організація освітнього процесу в умовах Нової  української  школи».

З метою вивчення основних нормативних документів, що регламентують функціонування початкової школи учасники засідання опрацювали внесені зміни до навчальних  програм та критерії оцінювання. Голова міжшкільного методичного об’єднання Антоніна Савицька детально зупинилася на питаннях щодо заповнення Класного журналу учнів початкових класів Нової української школи та методичних рекомендаціях щодо оцінювання навчальних досягнень учнів 3 класу.

В ході заходу педагоги взяли участь у обговоренні актуальних питань щодо забезпечення якості освіти у початковій школі: створення безпечного освітнього середовища, педагогіка партнерства, система оцінювання здобувачів освіти,  використання інновацій  та міжпредметних зв’язків у сучасному освітньому процесі.