ТУРИСТИЧНИЙ ЗЛІТ – ЦЕ ЗАВЖДИ КРУТО!

Туристичний зліт - це зліт молоді, не байдужої до туризму, нових вражень, екстремальних емоцій та цікавого спілкування.

Цього року відкритий туристичний зліт відбувся 22 - 24 червня на території урочища «Дідове» смт Краснопілля. Участь у зльоті взяли команди Краснопільської гімназії, Хмелівської ЗОШ І-ІІІ ст., Угроїдської ЗОШ І-ІІІ ст., Славгородської ЗОШ І-ІІІ ст., Покровської ЗОШ І-ІІ ст., Мезенівського НВК та Ряснянського НВК.

Програма змагань складалася з таких туристичних навичок: конкурс «Розпалювання багаття», «Туристичний експрес», конкурс на кращий туристичний табір (протягом всіх днів зльоту), змагання на дистанції «Смуга перешкод» (особисто-командний залік)», конкурс «В'язання вузлів», змагання на дистанції «Смуга перешкод» (командний залік), конкурс «Встановлення намету».

Сьогодні, 24 червня 2021 року, відбулося урочисте закриття туристичного зльоту школярів. На святковій лінійці вишикувалися усі команди в очікуванні результатів. Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василь Лавріненко та начальник відділу освіти Лариса Дерев’янченко відзначили високий рівень підготовки команд і вручили переможцям та учасникам подарунки селищного голови та грамоти відділу освіти Краснопільської селищної ради.

У загальному підсумку Зльоту переможцями стали: Хмелівська ЗОШ І-ІІІ ст. - І місце, Славгородська ЗОШ І-ІІІ ст. - ІІ місце, Краснопільська гімназія - ІІІ місце.

Усі команди, які брали участь у змаганнях, отримали призові місця кожен у своєму виді змагань, тому ніхто з учасників не залишився без уваги та цінних призів.

Намети розібрані, речі спаковані, чути прощання учасників, але прощання це лише на рік, адже в наступному році туристичний зліт знову зустріне нас для нових змагань, з новими силами!