Інструктивно-методична нарада фахівців психологічної служби

29 квітня 2020 р. завідуючою методичним кабінетом Вірою Бесараб проведено нараду для практичних психологів та соціальних педагогів  з питання нормативно-правового забезпечення діяльності фахівців психологічної служби, підготовки аналітичного та статистичного звітів у форматі відеоконференції з використанням платформи Zoom.

У ході наради надані рекомендації практичним психологам та  соціальним педагогам закладів освіти щодо підготовки звітів за результатами проведеної роботи у 2019/2020 навчальному році, акцентовано увагу на дотриманні спеціалістами служби тимчасових витрат часу на певні види робіт в умовах карантину, проведенні просвітницької та профілактичної роботи спеціалістами служби в умовах дистанційного навчання за допомогою шкільних сайтів та соціальних мереж. Обговорено поточні питання, що виникли в нових умовах функціонування психологічної служби.