Нарада керівників закладів освіти

8 жовтня 2019 року відбулася нарада керівників закладів освіти Краснопільської селищної ради  під головуванням начальника відділу освіти Лариси Дерев’янченко за участю начальника Краснопільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Андрія Дзюбана.

На нараді керівників спільно було обговорено нагальні питання, що є важливими для  успішного функціонування закладів освіти, створення безпечного освітнього середовища. Основним питанням, що активно обговорювалось з керівниками закладів – організація харчування в закладах освіти, упровадження системи безпечної харчової продукції ХАССП. Андрій Дзюбан ознайомив  із законодавчою базою системи ХАССП, із процедурою її впровадження, дав відповіді на запитання присутніх.

Крім вищезазначеного,  було розглянуто питання щодо створення ресурсних кімнат та медіатек у закладах загальної середньої освіти, участь вчителів закладів освіти Краснопільської селищної ради у всеукраїнському конкурсі «Учитель року - 2020», обговорено результати моніторингу шкільних сайтів з висвітлення проблеми  протидії булінгу в закладах, а також організації роботи з обдарованими учнями (проведення олімпіад, конкурсів тощо) та роботи атестаційної комісії І, ІІ рівнів.

За результатами наради було окреслено завдання та надано відповідні доручення.