У закладах освіти Краснопільської селищної ради відзначили Міжнародний день людей з інвалідністю

3 грудня в Україні відзначали Міжнародний день людей з інвалідністю. З метою формування толерантного ставлення до дітей та громадян з інвалідністю, сприйняття їх як рівноправних членів суспільства, привернення уваги до проблем інвалідів, формування позитивної громадянської позиції щодо їх вирішення у закладах освіти Краснопільської громади з нагоди свята пройшло чимало заходів:

• Виховні години, бесіди: «Ріка добра з джерельця милосердя», «Милосердне ставлення до інвалідів», «Що означає бути толерантним в суспільстві», «Люди з обмеженими можливостями», «Дивись на нас, як на рівних», «Подивіться на нас, ми такі ж як і ви…», «Не загубись серед бурхливих хвиль життя…», «Ми різні- ми рівні».
  • Уроки доброти «Дивіться на нас як на рівних».
  • Години психолога «Милосердям зігріті серця», «Будемо толерантними», «Година доброти».
  • Психологічний тренінг «Байдужість- найпростіший ворог людини».
  • Виставка малюнків «Доброта врятує світ».
  • У закладах дошкільної освіти проведені: заняття для дітей «Вони такі ж як ми», «Дружба починається з посмішки», «Вчимося доброти у сонечка», «Подорож у країну доброти». У шкільних бібліотеках було підготовлено експозиційні виставки до відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Хочеться щоби щодня в серці кожного з нас було відчуття необхідності проявляти турботу й гуманне ставлення до людей, які найбільш незахищені в нашому суспільстві.