Відділ освіти Краснопільської селищної ради

Проведено огляд стану готовності закладів освіти Краснопільської селищної ради до 2020-2021 навчального року

Відповідно до розпорядження Краснопільського селищного голови, з метою вивчення стану готовності закладів освіти до роботи в новому навчальному році, забезпечення їх сталого функціонування у період з 17 по 21 серпня 2020 року було проведено огляд закладів освіти Краснопільської селищної ради.

До складу комісії включені представники Краснопільської селищної ради, Краснопільського районного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, представників 11 ДПРЧ управління ДСНС в Сумській області.

Комісійно було обстежено 8 закладів загальної середньої освіти, 2 філії опорного закладу, 7 закладів дошкільної освіти, 2 заклади позашкільної освіти та КУ «Інклюзивно-ресурсний центр».

Під час огляду встановлено, що заклади виконали значний обсяг робіт, спрямованих на створення комфортних та безпечних умов перебування у закладі учнів, вихованців, педагогічних працівників та персоналу закладу.  Проведено  поточні ремонтні роботи по естетичному оформленню навчальних кабінетів, придбанню нових меблів, оргтехніки, мультимедійної техніки, поповненню кабінетів та груп новими дидактичними матеріалами, наочним матеріалом, впроваджуються енергозберігаючі технології. Так, для Краснопільської гімназії придбано вуличні тренажери для спортивного майданчика, придбано меблі для медіатеки, встановлено жалюзі у кабінетах інформатики та медіатеці, замінено світильники у 4-х класах. У Краснопільській ЗОШ І-ІІІ ступенів придбаються жалюзі для всіх класних кімнат,   завершуються роботи по реалізації проекту «Реконструкція Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської районної ради Сумської області».

У Краснопільскій філії Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів придбано та встановлено витяжну шафу для харчоблоку, у Угроїдській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено ремонт харчоблоку (вентиляція, придбання сушки ), замінені умивальники, виконано ремонт вхідної частини приміщення школи.  У Хмелівській ЗОШ І-ІІІ ступенів облаштовано кабінет математики (придбано мультимедійне обладнання, меблі, дидактичні матеріали), відремонтовано харчоблок  (замінено мийки, придбаний інвентар). У Самотоївській  ЗОШ І-ІІІ ступенів замінено вікна на енергозберігаючі, відремонтовано коридор першого поверху, облаштовано ігрову кімнату. У Осоївському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» триває облаштування медіатеки, виконані ремонтні роботи та замінено освітлення на харчоблоці. У Чернеччинському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» придбаний холодильник для медичного кабінету, облаштовано внутрішній туалет для початкових класів, здійснено ремонт каналізаційної системи, триває облаштування медіатеки. Краснопільському ЗДО (ясла-садок) №1 придбано бойлер, оновлено лавки для вихованців на подвір’ї закладу. У Краснопільському ЗДО (ясла-садок) №2 «Колосок» відремонтовані: підлога у дошкільній групі, стеля у групі та коридорі. Краснопільському ЗДО №3 «Дзвіночок» придбано бойлер, холодильник для медикаментів, здійснений капітальний ремонт підлоги у молодшій групі. Угроїдський ЗДО (ясла-садок) –ремонт харчоблоку (замінено плитку), Хмелівський ЗДО (ясла-садок) – придбано сміттєвий бак для твердих побутових відходів та витяжну шафу для харчоблоку, Самотоївський ЗДО (ясла-садок) – замінено плитку та електропроводку на харчоблоці, придбано мийки та м’ясорубку,  установлено бойлер та змішувачі в санітарній кімнаті. Окрім того всі заклади здійснили поточний ремонт приміщень та підготували класні кімнати для майбутніх першокласників.

Особливої уваги сьогодні потребує дотримання санітарно-гігієнічних вимог, створення безпечних умов освітнього процесу. Всі закладу освіти забезпечені засобами дезінфекції,  антисептиками , засобами індивідуального захисту, сплановано роботу закладів освіти в умовах адаптивного карантину. В цілому стан готовності закладів освіти Краснопільської селищної ради визнано задовільним, заклади готові прийняти учнів і вихованців у новому навчальному році.« повернутися до списку новин