Онлайн-конференція учителів математики Краснопільської селищної ради

22 травня 2020 року відбулася онлайн-конференція учителів математики закладів освіти Краснопільської селищної ради за темою «Актуальні питання розвитку математичної освіти. Перспективи та шляхи впровадження».

В ході онлайн-конференції учасники обговорили питання самоосвітньої діяльності вчителів, підвищення власного фахового рівня та рівня математичної грамотності учнів, зупинилися на проблемах  завершення  2019-2020 навчального року, значну увагу звернули на особливості підготовки учнів до складання ЗНО  з математики  в 2020 році.

По завершенню онлайн-зустрічі учасниками визначено завдання на перспективу та подальші напрямки роботи методичного об’єднання учителів математики закладів освіти Краснопільської селищної ради.