Інклюзивна освіта – вимога часу

Інклюзивна освіта – вимога часу і заклади освіти Краснопільської селищної ради  не стоять осторонь від цього. Під час організації інклюзивного навчання відділ освіти Краснопільської селищної ради, Краснопільський ІРЦ активно співпрацює з адміністраціями шкіл та дитячих садочків щодо організації,  методичного та психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами.

15 червня 2020 року було проведено консультацію завідувачем методичного кабінету відділу освіти Краснопільської селищної ради Вірою Бесараб та директором ІРЦ Людмилою Петровою для завідуючої Краснопільського ЗДО №1 «Малятко» Тетяни Мигаль. У ході бесіди керівника ознайомлено з нормативно-правовим забезпеченням інклюзивного навчання, порядком організації діяльності інклюзивних груп у закладах дошкільної освіти, обговорено алгоритм впровадження інклюзії у закладі.