В форматі відео-конференції проведено нараду з керівниками закладів дошкільної освіти

06 травня 2020 року відбулася нарада керівників закладів дошкільної освіти у форматі відео-конференції за допомогою платформи Zoom за участі начальника відділу освіти Лариси Дерев’янченко.

Під час наради розглядалися питання щодо організації роботи закладів дошкільної освіти під час карантину, особливості проходження курсової перепідготовки педагогічних працівників при СОІППО у травні-червні 2020 року, обліку дітей дошкільного віку та ряд актуальних питань роботи закладів дошкільної освіти.

Учасники наради обговорили питання організації у закладах дошкільної освіти ефективної самоосвітньої та методичної роботи  щодо  використання сучасних інформаційних технологій, оформлення документації в період карантину та по його закінченні.