Проведено І етап Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок»

З метою популяризації духовних та моральних надбань, консолідації зусиль, спрямованих на моральний саморозвиток особистості, здатної забезпечити країні гідне місце в цивілізованому світі, сприяння формуванню громадянської позиції та соціально-правової активності учнівської та студентської молоді, створення умов для прояву патріотизму, високих моральних цінностей, готовності до захисту України, забезпечення її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності в період з 23 до 27 жовтня 2020 року проведено І етап Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок». На І етап конкурсу подано 17 робіт від закладів освіти Краснопільської селищної ради.

Роботи відзначалися якістю виконання, креативністю викладки, масштабністю участі учнівської молоді. У роботах чітко прослідковувалися тенденції сучасності: патріотизм, готовність до захисту України, забезпечення її суверенітету, територіальної цілісності. Активно включились до конкурсу такі заклади освіти: Краснопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради, Краснопільська гімназія Краснопільської селищної ради, Угроїдська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради, Самотоївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради, Чернеччинський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-заклад дошкільної освіти» Краснопільської селищної ради, Осоївський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-заклад дошкільної освіти» Краснопільської селищної ради. Роботи переможців конкурсу надіслані для участі у обласному (дистанційному) етапі Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок».